o nás

Advokátní kancelář Leuchter & Leuchterová, s.r.o. („L&L“) vznikla relativně nedávno, nicméně partneři L&L v advokacii působí od roku 1996 a mají tak za sebou dlouholetou právní praxi.

Během své předchozí praxe dlouhá léta působili ve významných českých, francouzských, anglických i amerických právních firmách a mají tak rozsáhlé zkušenosti z nejrůznějších oblastí práva.

Darina Leuchterová a Tomáš Leuchter kromě jiného působili v advokátní kanceláři Klein,Holec,Došková (později „KŠD“), založené v roce 1999 JUDr. Bohuslavem Kleinem, současným předsedou Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR.

Darina Leuchterová jako nezávislý advokát působila v české pobočce známé francouzské advokátní kanceláře Gide Loyrette Nouel (1996-2000).

Tomáš Leuchter působil dlouhá léta jako nezávislý advokát-konzultant pro americkou poradenskou společnost Central European Advisory Group („CEAG“).

Díky těmto mezinárodním zkušenostem a tomu odpovídajícím jazykovým znalostem je advokátní kancelář L&L schopna poskytovat široké spektrum právních služeb v anglickém, francouzském i ruském jazyce.

Poskytujeme komplexní právní služby nadnárodním i národním společnostem všech forem, včetně společností obchodovaných na veřejných trzích i podnikatelům - fyzickým osobám.

L&L v sobě spojuje pružnost, osobní přístup a přátelskou atmosféru malé kanceláře s vysokou kvalitou služeb, odpovídající odborným standardům velké mezinárodní firmy.

LEUCHTER & LEUCHTEROVÁ s.r.o., advokátní kancelář
Mikulandská 122/4, 110 00 Praha 1, tel. +420 246 030 860, fax +420 246 030 865, http://www.leuchter.czCreated by B&M